Florentero účinné pre a probiotikum (symbiotikum) pro psy a kočky.

Pet Pohoda
Osvědčené top prebiotikum a probiotikum pro psy a kočky v ochucených tabletách nebo pastě.

Akutní průjem je nespecifickým symptomem změněné střevní absorpce, spojene se zvýšeným obsahem vody ve stolici často v kombinaci se zvýšenou frekvencí defekace.

Florentero® může být použito ke snížení akutní poruchy vstřebávání, charakterizované průjmem a jako nutriční podpora pro normální a účinou střevní mikroflóru během akutního průjmu a následného období zotavení.

Bez ohledu na příčinu a mechanismus je průjem spojen s:

  • Ztrátou vody a elektrolytů 
  • Sníženou absorpcí živin
  • Změnou střevní bakteriální flóry (nerovnováha mezi saprofytickými a patogeními bakteriemí)
  • Narušenou fermentací a změnou pH
  • Narušenou  lokální imunitou

Fruktooligosacharidy (FOS) jsou nutriční vlákninou nalezenou v mnoha rostlinách, jejíž kvašení zapřičiní produkci benefitních těkavých mastných kyselin ve střevě. Profeed® scFOS fruktooligosacharidy s krátkým řetězcem, vyvolávají specifické změny v aktivitě střevní mikroflory přes vybrané kvašení, které mají prospěšný efekt u zvířete.

Enterococcus faecium je gram + bakterie schopna udržovat správnou střevní mikrofloru. Zvýšená hladina elektrolytů poskytovaná komplexem HECO ™, který poskytuje přísun solí sodíku, draslíku, hořčíku, vápníku a fosforu zajišťuje elektrolytovou rovnováhu nezbytnou pro zdraví dehydrovaného zvířete po průjmu.

Florentero 30tbl.

Florentero 120 tbl. klinické balení

Florentero pasta 15ml